Esobet Günlük Para Yatırma Limiti Nedir

0

Esobet sitesinde, kazanç elde etme düşüncesine sahip iseniz, önce hesap açmanız, açmış olduğunuz hesaba belirlenen ya da tercih edebileceğiniz yöntemlerden herhangi bir tanesi ile minimum ve maksimum limitler kapsamında para transferi işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Gün içerisinde yapacağınız para transfer işlemlerine yönelik esobet günlük para yatırma limiti nedir Sorusunun karşılığında kullanabileceğiniz seçenekler ve bu seçeneklerin işlem imkanları yer alacaktır.

Esobet Para Yatırma Seçenekleri

Açmış olduğunuz esobet üyeliğine, esobet hesaplarına, farklı yöntemleri kullanarak para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz seçenekler, banka havalesi ve EFT cep bank ve paykasa, ecopayz ve QR kod olarak belirlenmiştir. Bu yöntemlerin herhangi bir tanesini kullanarak, maksimum ve minimum limitler dahilinde yani tek seferde kullanılacak maksimum ve minimum limitler dahilinde para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık işlemleri konusunda, TEB ve ING Bank, Denizbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, Akbank ve İş Bankası gibi bankaları tercih edebilirsiniz.

Esobet Para Yatırma Kuralları

Esobet para yatırma işlemleri konusunda, dikkat etmeniz gereken basit kurallar bulunmaktadır. Para yatırma işlemlerinde kullanacağınız sistemlerin kendi adınıza ait olmasına dikkat etmelisiniz. Bir başka şahıs sizin esobet hesaplarınıza para yatırma işlemini gerçekleştiremez. Minimum limit ve maksimum limit şeklinde belirlenmiş parasal miktarlara dikkat etmelisiniz. Tek seferde yatırım işleminde uymanız gereken minimum ve maksimum para değerlerini işaret etmektedir. Bu limitlerin dışında transfer işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, gönderdiğiniz para hesaplara yatırılmayacak, şahsi hesaplarınıza geri iade edilecektir.

Esobet Para Yatırma Limitleri

Siteye para yatırma işlemi konusunda, ecopayz, paykasa, cep bank, banka havalesi, EFT ve QR kod seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemler karşılığında, esobet günlük para yatırma limiti nedir? Sorusunun cevabını araştırıyor iseniz, şu seçenekleri kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Banka havalesi yönteminde ya da PTT Bank yönteminde, en az 100 Türk lirası, en fazla 10.000 Türk lirası. Cep bank yönteminde en az 50, en fazla 1.000 Türk lirası. Paykasa yönteminde en az 10, en fazla 100.000 Türk lirası. Ecopayz yönteminde en az 10, en fazla 100.000 Türk lirası ve QR kod yönteminde en az 50 Türk lirası yatırım limiti bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.