Esobet Günlük Para Çekme Limiti Nedir

0

Her kullanıcı bahislerini oynamalarının ardından hesapları üzerinden çekim yapmak istemektedir. Bunun için ise ilk başta canlı destek uygulaması üzerinden çekim talebinde bulunmanız gerekmektedir. Çekim talebiniz ile hesabınız incelenmekte ve kısa bir zaman sonrasında çekim onayınız gelmektedir. Bu konuda esobet günlük para çekme limiti nedir sorusu akıllarda yer almaktadır. Minimum olarak 200 TL çekebilir ve bunun beraberinde gün içerisinde 3 çekim hakkınız ile beraber 25.000 TL’ye kadar çekim yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Esobet Para Çekme Seçenekleri Nelerdir

Çekim seçeneklerinin her biri kullanıcılara sitenin en alt kısmı üzerinden sunulmaktadır. Kullanıcılar bu seçenekler arasından dilediği ile çekim işlemlerini yapabilmektedir. Esobet para çekme seçeneklerinden bazıları ise şunlardır; astropay, jeton, ecopayz, paykasa ve cashlink gibi seçenekler bulunmaktadır. Çekim işlemleri sırasında ödeme seçeneklerinin kurallarından yardım alarak işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz mümkündür.

Esobet Para Çekim Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çekim işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar yer almaktadır. Esobet para çekim sırasında dikkat edilmesi gerekenlerin en başında bonus seçeneklerinin sunmakta olduğu sanal bakiye yer almaktadır. Sanal bakiye ile çekim yapılabilmesi için ilk başta çevrim işlemlerinin site içerisinde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunun sonrasında çekim yapılabilmektedir. Her bonus seçeneğinin çevrim şartları ise kendi içerisinde kendine özgü bir şekilde yer almaktadır. Buradan çevrim şartlarını inceleyebilir ve işlemlerinizi daha sonrasında yerine getirebilirsiniz.

Esobet Çekimde Belge Talebi Var mı

Esobet günlük para çekim limiti nedir konusunda kullanıcılarına maksimum olarak 25.000 TL’ye kadar çekim imkanı sunmaktadır. Çekim işlemleri sırasında sizin hesabınız üzerinden sizin haricinizde bir başkasının çekim yapamaması adına bazı durumlarda esobet çekimde belge talebinde bulunabilmektedir. Bu gibi durumlarda belgelerinizi canlı desteğe sunabilir ve çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Belgeleriniz çok kısa bir zaman içerisinde incelenmekte ve site tarafından sizlere ödeme yapılmaktadır. Ödeme işlemleri sonrasında siteye kayıtlı e-posta adresleri ile size makbuz sunulmaktadır. Bu ödeme yapıyor mu gibi soruların akıllarda yer alması site tarafından ve müşteri memnuniyeti için kolay bir şekilde engellenmekte olan bir durumdur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.