Esobet Günlük Havale Limiti Ne Kadardır

0

Esobet sitesini kullanma konusunda, para transfer işlemleri aşamasında banka havalesini tercih etme seçeneğiniz bulunmaktadır. Havale yöntemini kullanmanız durumunda, tercih edebileceğiniz bankalar ise, Akbank, Yapı Kredi ve TEB Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası olacak şekilde belirlenmiştir. Havale işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, bu bankalardan herhangi bir tanesinde hesabınız bulunmak zorundadır. EFT seçeneğini tercih etmeniz durumunda, bu bankaların üzerinde hesap açma, hesap bulundurma şekilde bir zorunluluk yoktur. Havale seçeneği ile yapılacak banka transfer işlemlerine yönelik olacak şekilde esobet günlük havale limiti ne kadardır? Sorusunun karşılığında, minimum para yatırım miktarı ve maksimum para yatırım miktarı şeklinde iki farklı anlayış bulunmaktadır. Verilecek olan rakamlar, tek seferde hesaplara gün içerisinde yatırılabilecek miktarları işaret etmektedir.

Esobet Günlük Havale Limiti

Şahsi hesaplarınıza banka hesaplarınızı kullanarak, internet bankacılığı ya da ATM cihazları veya internet şubesi üzerinden ya da mobil uygulama aracılığı ile esobet para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. farklı yöntemleri kullanma imkanı bulunmak ile birlikte, bu yöntemi kullanma aşamasında, minimum para yatırma miktarına ve maksimum para yatırma miktarına dikkat etmeniz gerekecektir. Gün içerisinde tek seferde yatırabileceğiniz minimum para miktarı, 100 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Maksimum para yatırma miktarı konusunda ise, karşınıza tek seferde 10.000 Türk lirası para yatırma imkanı şeklinde bir anlayış çıkarılmıştır.

Esobet Günlük Havale Limiti Dışında İşlem Yapılır mı?

Hesaplarınıza para transfer etmek istiyor iseniz, minimum para yatırma olarak belirlenmiş kurala dikkat etmeniz gerekecektir. Banka havalesi yöntemini kullanabilirsiniz. ATM cihazlarınızdan, banka şubelerinden ya da mobil bankacılık veya internet bankacılık hizmetleri üzerinden transfer işleminin gerçekleştirilmesinde, herhangi bir zorluk bulunmamaktadır. Ancak göndereceğiniz para miktarını ayarlamanız gerekecektir. Esobet sitesi hesaplarınıza, banka havalesi yöntemi ile 20 Türk lirası, 30 Türk lirası, 50 Türk lirası gibi miktarlarda para yatırmanız mümkün olmayacaktır. Yatırmanız gereken para miktarı en az 100 Türk lirasıdır. Daha alt miktarlarda bir para yatırım talimatı vermiş iseniz, bu işlemci tarafından kabul edilmeyecek, gönderdiğiniz para kesinti yapılmadan hesabınıza geri aktarılacaktır.

Esobet Günlük Havale Limiti Yükseltilir mi?

Esobet sitesi tarafından belirlenmiş olan günlük havale limitinin yükseltilmesi gibi bir anlayış söz konusu değildir. Esobet günlük havale limiti ne kadardır? En az 100 Türk lirası, en fazla 10.000 Türk lirası şeklinde bir prensip belirlenmiştir. Üyeler bunu kendi inisiyatifleri doğrultusunda yükseltme hakkına sahip değildir. Siteye bu konuda bir görüş ve öneri bildirebilirsiniz. Destekesobet elektronik posta adresine mail atabilir, limitleri düşük ya da yüksek bulduğunuzu belirtebilir, beklentileriniz doğrultusunda ayarlama yapılmasını talep edebilirsiniz. Değerlendirmek ve gerekli değişikliği yapmak, tamamen esobet markasının inisiyatifinde bulunacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.