Esobet Astropay Para Yatırma Para Çekme

0

Elektronik ödeme sistemleri, ön ödemeli kartlar ile çalışıyor iseniz, esobet sitesi hesaplarınıza bu yöntemleri kullanmak suretiyle para yatırabilirsiniz. Astropay tercih ettiğiniz seçenekler arasında bulunuyor ise, bu yöntemi kullanmak suretiyle, bu ön ödemeli sistemi kullanmak suretiyle, esobet astropay para yatırma para çekme işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Sistemin kullanılması ya da ön ödemeli karta sahip olunması konusunda, esobet sitesi tarafından sizlere verilen bir hizmet yoktur. Bunu ilgili temsilciler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ön ödemeli kart satın aldıktan sonra, esobet sitesi hesaplarına para yatırabilir ve bu hesap içerisine site üzerindeki kazançları geri alabilirsiniz.

Esobet Astropay Para Yatırma

Esobet para yatırma işlemi çok kolaydır. Önce yetkili temsilciler üzerinden, içerisinde ön yükleme  bedeli bulunan bir astropay kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böyle bir karta sahip iseniz, siteye kullanıcı hesabınız ile giriş yapmalısınız. Hesabım menüsü üzerinde bulunan para yatırma formunu açtığınızda, astropay şeklinde bir seçeneğin belirlenmiş olduğunu göreceksiniz. Seçim işlemini gerçekleştirdiğinizde, elinizde bulunan astropay kartın numarasını, son kullanım tarihini ve şifresini gireceğiniz bir bölümün olduğu görülecektir. İlgili alanlara elinizde bulunan pin kodu ve kartın son kullanım tarihini girdikten sonra, göndermek istediğiniz para miktarını yazmanız yeterlidir. Bilgileri kontrol edip, onay tuşuna bastığınız andan itibaren, anında para hesabınızda görülecektir.

Esobet Astropay Para Çekme

Astropay kart 2 günlük kullanım özelliğine sahip bir ön ödeme kartıdır. Bu sistemi kullanmak suretiyle, esobet hesabınızdaki kazançları geri alabilirsiniz. Para çekme formu açılmalı, içerisinden astropay seçeneği tercih edilmelidir. Açılan küçük pencere üzerinde kart numarasını ve son kullanma tarihini gireceğiniz bölümler bulunacaktır. Kontrollü bir şekilde, eksik ve yanlış bilgi girmeden ilgili alanları doldurup, para çekmek istediğiniz miktarı yazarak onay verirseniz, talimat site yönetimine iletilecek ve işleminiz gerçekleşecektir.

Esobet Astropay Para Yatırma Çekme Süresi

Elektronik ön ödemeli kartlar ile para yatırma ve çekme işlemini gerçekleştirmek için en büyük avantaj, kişisel bilgilerinizin, banka hesap bilgilerinizin gündeme gelmemesidir. Ancak sadece bunun ile sınırlı değildir. Esobet astropay para yatırma para çekme işlemini gerçekleştirir iseniz, işlemlerinizin maksimum 1 dakika içerisinde tamamlandığını görebilirsiniz. Maksimum seviyede hızlı para yatırma ve maksimum seviyede hızlı para çekme imkanı, astropay yöntemi ile esobet sitesi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.